logo

KRÁSA, ÚČEL, HARMONIE, STABILITA, ESTETIKA, TECHNIKA, SOULAD,…

Čím vším se dá popsat práce architekta?…architekt je osoba pracující s krásou i účelností. Se srdcem i rozumem. Tato rovnováha je v jeho práci, tak důležitá, jako v životě každého člověka. O tom je architektura…a práce architekta.

Samotná architektura je výuka umění společně s technickou zdatností.

Architekt musí umět především vidět krásno spojené s praktickým užitím v mnoha směrech.

Architekt musí umět naslouchat, spolupracovat, tvořit, stvořit…atd.

Nekonečné množství dovedností je potřeba znát a stále se rozvíjet v mnoha směrech, aby architekt mohl poskytovat služby pro své klienty s tím nejlepším svědomím a vědomím.

Architekti vytvářejí v mnoha směrech krásnější a pohodlnější život.

Ovládají mnoho znalostí, které lidem usnadňují, zpříjemňují život a mají mnohostranný význam.

Chcete bydlet co nejlépe? Chcete mít co nejlepší pracovní prostředí? Chcete mít krásnou zahradu, wellness, interiéry, exteriéry, design kolem vás?…chcete cokoliv co se týče architektury, urbanismu?…obraťte se na architekta dle svého výběru a souznění. Na duši s vámi ladící a spolupracující …

 

One thought on “KRÁSA, ÚČEL, HARMONIE, STABILITA, ESTETIKA, TECHNIKA, SOULAD,…”

  1. A ty jsi pozorný a citlivý architekt a my máme od tebe fakt krásnou a neuvěřitelně účelnou kuchyň, což je zázrak na tom malém prostoru. A přestavbu koupelny, která by mě nikdy nenapadla a změnila úžasně ráz našeho bytu, za což jsme ti nesmírně vděční. Díky ní mám pracovnu klidnou a vše na správném místě. Moje úcta, jsi moooc šikulka pracovitá Maruš a děláš krásné věci na tomto světě. A tvé obrazy, ty jsou nádhera sama, pozvedající duši.

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *