logo

HARMONIZAČNÍ A ENERGETICKÉ OBRAZY

Chystáme nový a úžasný projekt,který krásně zapadá do vizí ohledně energetických obrazů na tomto webu.Zatím je ve fázi příprav a moc se na něj těšíme.Ale zatím si jej necháme ,jako překvapení.

Mnohokrát  jsem se zmínila o malbě těchto obrazů skrze meditace.Kdy tzv.channelingem přechází energetický čistý otisk energie vesmíru do obrazů.Je mi jasné,že mnohým tento popis mnohé neřekne.Když jsem začínala už hodně dávno s Jógou….málokdo věděl co to slovo znamená.Dnes je to módní hit:-)a je to dobře.

Když jsem začínala s východní léčbou málem mne upálili:-)dnes se běžně ví co to je akupunktura,homeopatie,léčba světlem,akupresura,masáže,regrese,meditace atd.

Tedy doufám i slovo harmonizační a energetický obraz bude brzy známým pojmem.Jelikož harmonizující energie tolik ve svém obydlí a veřejných prostorách potřebujeme.

Běžně nás harmonizuje příroda.Ale moderní způsob života nás přikoval na židle.K počítačům,mobilů,televizi,atd.A kytičky v květináčích úplně vše nezmůžou.Ani zapálené svíčky či krby.Ale toto vše jistě velmi doporučuji.Tedy pokud chcete vyléčit svá obydlí,těla,vztahy,….můžete si pořídit energetické obrazy na těchto stránkách.

Vaše MARIE a její tým…..především LAURA

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *