BOHYNĚ, BOHOVÉ

735 21,240 

Vysoce kvalitní digitální tisk na plátno,alubond,plakát.

Channeling

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 4-4 Kategorie:

Popis

Zde nabízené obrazy jsou harmonizátory prostoru. Zářiče, které mají za úkol vyladit Vaše životy směrem k lásce, radosti, harmonii, hojnosti, zdraví, kráse, pohodě, klidu….

Vybírejte vhodný symbol obrazů dle pocitů ve Vašem srdci či myšlenek co je potřeba ve Vašich životech zharmonizovat k Vaší spokojenosti.

Obrazy malované skrze meditace Vám budou velkými pomocníky na cestě k Vašim životním cílům.

Božské kódy Vás budou energeticky doprovázet a spoluvytvářet Vaše záměry.

Z technického hlediska se jedná o vysoce kvalitní digitální tisk na plátno. Vytištěný odborníky na nejlepších tiskařských strojích. Originální vysokovibrační channelované obrazy jsou profesionálně vyfocené za speciálních podmínek v nejvyšším rozlišení a  velmi vysoké kvalitě. Následně probíhá pečlivá úprava v grafických počítačových programech na nejvhodnější data pro nejkvalitnější možný tisk.

Vybrané kvalitní plátno je odborně napnuté profesionálem na speciální dřevěný rám s ochrannou hranou, chránící plátno před případným protlačením nosného rámu do plátna. Dřevěný rám je opatřený přidanými klínky na možné dopnutí plátna.

Každý tisk je kontrolovaný předtištěnými vzorky obrazu z důvodů co nejvyšší možné kvality tisku.

Obrazy jsou doplněné autorským certifikátem s originálním podpisem a důležitými daty potvrzujícími původ obrazu a limitovanou edici.

Obrazy jsou dále velmi pečlivě zabaleny a zaslány na Vámi určenou adresu.

Celý proces tvorby Vámi objednaného produktu je tvořen dokonalým týmem profesionálů, jejichž cílem je dodat Vám nejlepší možný produkt k Vaší nejvyšší možné spokojenosti.

Vhodné umístění obrazu v prostoru Vám rádi poradíme.

Další informace

Velikost

70 x 70, 100 x 100

Provedení

Plátno, Plakát, Alubond

Zavěšení

Rám Nielsen, Zadní zavěšení