logo

JAK SI NEJLÉPE VYBRAT POZEMEK PRO STAVBU RODINNÉHO DOMU

Mnoho z nás touží bydlet na krásné místě v domě svých snů. Nebo aspoň ve svém domě, kde bude prožívat krásné chvíle se svou rodinou či nejbližšími.

Někdo má vyspecifikovaná svá přání, někdo má jen mlhavý pocit,že chce pozemek a na něm postavit si či nechat si postavit dům.

Každopádně správný výběr pozemku má mnoho úskalí a ne vždy se podaří udělat správné rozhodnutí.

U výběru pozemku je potřeba brát na zřetel jeho velikost,tvar,umístění,lokalizaci,urbanistická hlediska širšího charakteru,dlouhodobé výhledy obce či města, kvalitu podloží,svažitost,radon,geopatogenní zóny,životní prostředí,světové strany,dostupnost,umístění různých sítí,dostupnost infrastruktury…atd.

Je zde řada faktorů,které je důležité prozkoumat a brát na zřetel. Jelikož kvalita budoucího bydlení či zahrady hodně závisí na dobré volbě pozemku.

Je to základní pilíř na ,kterém se dál staví a pokračuje. Kvalita jeho výběru je základem pro další kroky.

Zde je velmi prospěšné použít služby odborníka a to nejlépe architekta. Architekti jsou v tyto směry tím nejlepším rádcem. Spojí dohromady mnoho hledisek. Urbanistické,architektonické,sociologické,ekonomické,stavební,designové hledisko je velmi důležité. S tím že všechny své znalosti a zkušenosti propojí s osobními požadavky klienta.

Nabízíme odborné poradenství pro klienty ,kteří vybírají pozemek pro stavbu,zahradu či jiné účely.

Zde naleznete další informace https://artmaya.cz/arch/poradenstvi-v-oblasti-architekturyurbanismustavebnictvi-a-designu/

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *