logo

NÁVRHY INTERIÉRU A EXTERIÉRU

Návrhy interiéru a exteriéru ne vždy zvládneme sami bez pomoci odborníků. Ve většině případů je více či méně znát ,že odborný přístup chyběl a chybí. Komu záleží na úspoře času s návrhem a realizací,na kvalitě architektury a designu,na kvalitě provedení stavby interiéru a exteriéru,na průběhu celého procesu tvorby díly a řadě mnoha aspektů ten volí odborníky. V oblasti architektury,urbanismu a designu jsou jistě pro toto nejvhodnější architekti.

Architekt velmi citlivě zachází s klientem a pracuje pro něj. Vše pečlivě zváží a naslouchá potřebám klientů. Zváží jeho potřeby a možnosti z mnoha hledisek.

ARCHITEKT využívá všech svých znalostí s oboru stavebnictví,designu,sociologie,atd.

Jeho vzdělání a praxe jej předurčuje k tomu,že v lepších rukou už nemůžete na být pokud ,chcete odborný návrh svého bydlení,podnikání,atd.

Architekti mají  podrobné vzdělaní od statiky,mechaniky,materiálů,konstrukcí,návrhů,designu,sociologie,propojení všech systémů na stavbách,uměleckých složek,bezpečnosti,atd.atd….nekonečný výčet mnoha znalostí architektů.

Pokud máte zájem o návrh Vašeho interiéru a exteriéru můžete se s důvěrou obrátit na nás.

Zde uvádíme ORIENTAČNÍ CENÍK za práce architekta :

Návrh interiéru a exteriéru stavby i s jeho případnou realizací –

– Cena prací  architekta vychází z procentuální sazby ceny realizace stavby,nebo dle dohody –  cca 8 – 15 %  z ceny realizace díla.

cena za práci architekta vychází z předem dohodnutých procent z ceny realizace,či za předem dohodnutou částku. Případně za hodinovou sazbu.Ovšem hodinová sazba se počítá v případě poradenství. V případě návrhu a realizace DÍLA je pro klienta nejvýhodnější procentuální sazba či celková cena dohodou za celé či částečné dílo. Veškeré ceny vychází z oficiálního stavebního ceníku. A z oficiálních sazeb pro architekty. Ponížené s ohledem na možnosti klientů v daném kraji.

–  Cena prací architekta při návrhu díla je určená dohodou

–  Cena prací architekta je určená hodinovou sazbou :

https://artmaya.cz/arch/poradenstvi-v-oblasti-architekturyurbanismustavebnictvi-a-designu/   

Poskytujeme slevy důchodcům,invalidům,studentům ,svobodným matkám s dětmi a pod. Ceny jsou orientační a dle dohody

2 thoughts on “NÁVRHY INTERIÉRU A EXTERIÉRU”

  1. Dobrý den, díky za článek. Souhlasím s tím, že připlatit si za práci architekta nebo designéra se vyplatí. Z vlastní zkušenosti vím, že když jsme si kupovali byt na https://www.eurobydleni.cz/ byli jsme rádi za pomoc s návrhem realizace interiéru. Sami s manželem bychom si moc neporadili. Nevěděli jsme kde začít.

    • Děkuji za komentář paní Pavlo.Ano architektura je uměním i službou. Architekt vytváří pro klienty jen to nejlepší v mnoha směrech.Ráda bych se na Vaši realizaci podívala paní Pavlo. S pozdravem Marie

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *